Telefon

Avukat Sibel DEMiRAL Telefon  +90 542 483 78 11
Av.Sibel Demiral;
Adres: 220 Keykubat Caddesi  07400 Alanya – ANTALYA

Özet
Avukat Bürosu
İşletme Bilgisi
Avukat Bürosu
Sayın
Avukat Sibel DEMIRAL,
Hacet Mah. Keykubat Cad., Bergüzar Gürel Apt. No:120 K:2 D:6,Alanya – ANTALYA-07400,
Telephone No.05424837811
Bölge
Alanya
Açıklama
Avukat Sibel Demiral; Adres ve iletişim Bilgileri. Alanya

“Telefon” için 10 yanıt

Hi, I plan to visit Alanya very soon to buy a property there. I need the service of a reliable lawyer to help legalize all the procedures of buying the property in very safe way . Please could you provide me as soon as possible with name of the lawyer who speaks English ?
Thanking you

Alanya´da bulunan dairemizi 2 senedir emlakciya kiralik vermistik. Sozlesme 2 sene oncesinde ev sahibi olan annem adina yapilmisti ve emlakci her ay kira ucretini banka hesabimiza yatirdi. Daha sonra evin satisi annemden benim tarafima gerceklesti ve evin su anki sahibi benim. Kira yetkisini emlakcidan almadim, sozlu olarak devam edebiliriz dedik ama sozlesmeyi de yenilemedik. Yazili sozlesme halen annem uzerine ve gecersiz, lakin kira yetkisi emlakcida kaldi ve bize her ay kira ucretini yatirdi.

Gecen ay emlakci ile aramizda problem olustu, ve aramizdaki tartismadan dolayi emlakcidan kira yetkisini aldik. Yalniz halen yatirilmamis son 1,5 ay kiramiz mevcut. Bu da 1330 TL gibi bir rakama tekabul ediyor. Esas oturan kiracilar ( Ogrenciler) bu kira parasini emlakciya vermisler. Emlakci bu parayi bize vermeyecegini soyledi.

Elimizdeki kanitlar:
– Gecersiz kira yetki sozlesmesi (Annemin adina)
– Her ay hesabimiza kiranin yattigi (ama son 1.5 ay yatmayan) banka hesap hareketleri
– Emlakciyla olan whatsup yazismalari ( Kirayi vermeyegini acikca belirtiyor )

Bu parayi emlakcidan alabilir miyiz ? Alabilirsek nasil alabiliriz ? Ihtarname cekmemiz gerekli midir ? Yapmamiz gerekenler nelerdir ?

afedersiniz siz büyüklerimden yada emsalim olduğunuz halde akılca büyüklerimden bir konuda bilgi almak istiyorum

Alanya’da açtığım boşanma davamda Av. ile çalıştım. Çok memnun kaldım. Tüm haklarımı aldı Allah razı olsun. Telefonu

merhaba ben bi trafik kazası geçirdim alnya türklerde bi otelin arabası bana çarpmıştı kazadan sonra %57 engeli duruma düştüm bu adamlar bana iş sözü falan verdiler maddi ve manevi şikayetçi olmadım uzlaşmaya gitim ama bu adamlar beni işten çıkardılar ne yapabilirim?

merhaba lisans hemşire mezunuyum yazınızı okudum teşekkürler öncelikle şu an çalışmaktayım 2020 mezunuyum geriye dönük staj ücretim için dava açabilir miyim? yönlendirmeniz mümkün mü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir