Türkiye’de Vatandaşlık Nasıl Alınır ? Türk Vatandaşlığı Şartları 2022

Gayrimenkul Satın Alarak Türk Vatandaşlığı Almak


Eylül 2018’de Resmi Gazete’de yayımlanan kararlarla yabancıların Türk vatandaşlığına geçişine ilişkin bazı düzenlemeler yapıldı. 2018 yılında yürürlüğe giren yasa ile yabancıların vatandaşlık kazanmalarını sağlayan yatırım programında Türkiye’de vatandaşlık ücreti 250.000 TL olarak belirlendi.

13 Haziran 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek yeni düzenleme ile Türk Vatandaşlığı programı için asgari alım tutarı 400.000 ABD Doları olmuştur.

Türkiye’de en az 400.000 ABD Doları değerinde mülk satın almış veya noterden 400.000 ABD Doları değerinde mülk satın alma taahhüdünde bulunmuş yabancılar doğrudan Türk Vatandaşı olabilirler.

Türk vatandaşlığına başvuru, güvenilir uzmanların danışmanlığı ve doğru hukuki destek ile çok kolay bir süreçtir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet sayesinde Türkiye’ye seyahat etmek zorunda kalmadan hayalinizdeki evi bir telefon ile satın alabilirsiniz! Alanya’da avukatlarımıza vereceğiniz vekaletname ile satın alma ve vatandaşlık başvuru sürecinin tamamını sizin adınıza takip ediyoruz.

Arkanıza rahatça oturabilirsiniz; Deneyimli ve uzman Alanya avukatlar ekibi olarak hayalinizdeki evi keşfetmekten Türk pasaportu almaya kadar tüm süreçte yanınızdayız.